Tort z Thermomix

Witaj na moim blogu kulinarnym, gdzie dziś pragnę podzielić się fascynującym światem pysznych tortów przygotowanych z użyciem cudownego urządzenia jakim jest Thermomix. Odkąd poznałam możliwości THERMOMIX moje kulinarnie doświadczenia poszły na zupełnie inny poziom, a przygotowywanie tortów stało się dla mnie wyjątkowo łatwe.

Czym w ogóle jest Thermomix? To wielofunkcyjne urządzenie, które łączy w sobie funkcje miksera, blendera, młynka, a nawet gotowania na parze. Dzięki niemu można w prosty i szybki sposób przygotować ciasto, kremy, a także inne składniki potrzebne do wypieku idealnych tortów.

Dla mnie to zdecydowanie rewolucja w świecie cukiernictwa, bo nigdy wcześniej nie miałam takiego wsparcia podczas przygotowywania ciast czy tortów.

Każdy niezależnie od poziomu zaawansowania w kuchni, może znaleźć coś dla siebie. Jestem pewna, że zachwycisz znajomych czy bliskich.

Nie pozostaje mi nic innego jak tylko zaprosić Cię do kontaktu jeśli pragniesz poznać innowacyjny sprzęt THERMOMIX

Chętnie przedstawię jego magię, walory oraz wszystkie możliwości. 

Pozdrawiam, 
Przedstawiciel Handlowy Thermomix, 
Dorota Smoter
tel 791 951 951

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.