THERMOMIX NA WAKACJACH – kilka powodów dlaczego zabrać sprzęt w podróż

Dlaczego Thermomix powinien towarzyszyć w czasie wakacji

Jeśli zastanawiasz się czy warto wybrać się w podróż z Thermomixem,  to koniecznie przeczytaj kilka podpowiedzi i powodów dlaczego Thermomix powinien towarzyszyć podczas upragnionych wakacji.

Oto powody: 

1. Planowanie posiłków- z Thermomix możesz zaplanować pełne menu na cały tydzień, a nawet miesiąc gdziekolwiek jesteś. 

2. Oszczędność – temat, który w ostatnim czasie jest bardzo aktualny w związku wysoką inflacją w każdej dziedzinie.  Z Thermomixem możesz oszczędzać pieniądze i czas dzięki temu, że wybierając się na zakupy wybierzesz tylko potrzebne składniki spożywcze. Gdy jednak zostanie nadmiar produktów- wykorzystasz je dzięki rozbudowanym kolekcjom np. zero waste czy przepisom w których użyjesz hasła składnika, którego będziesz chciał wykorzystać do swojego dania np. pomidor czy cukinia

3. Funkcje kilkunastu urządzeń- Thermomix to sprzęt wielofunkcyjny zatem posłużysz się nim kiedy zaplanujesz podgrzanie potrawy,  przygotowanie pełnowartościowego obiadu dla całej rodziny wraz z kawą czy orzeźwiającym sokiem. Sprzętem również wykonasz wytrwany lub słodki mus dla niemowlaka czy nawet wysterylizujesz smoczek czy butelkę małego dziecka. Wieczorem natomiast z łatwością zaserwujesz kolacyjne przekąski, a nawet drinki. 

4. Różnorodność- z urządzeniem Thermomix
 z łatwością przygotujesz to na co masz ochotę.  Bez względu na porę roku w jakiej wybierzesz się na urlop sprzęt Thermomix wraz z aplikacją Cookidoo zapewni nieograniczony dostęp do 5000 tysięcy polskich przepisów oraz 70 000 tysięcy propozycji z całego świata. 

4. Zdrowie – ze sprzętem Thermomix wiesz co jesz. Urlop zwłaszcza w okresie letnim sprzyja wszelkim dolegliwością ze strony układu pokarmowego. W Thermomix TM6 wykonasz w szybkim czasie dania ze składników, które służą Twojemu zdrowiu. 

Myślę, że tych kilka powodów przekonało Was do tego, że Thermomix jest idealnym partnerem do wszelkich podróży i wyjazdów. 

Pssst..  Przypominam również, że firma Vorwerk przygotowała specjalny tryb transportu dzięki któremu zabezpieczycie urządzenie Thermomix  w czasie podróży 🙂 

 

thermomix wakacje podroz

A jeśli chcesz dowiedzieć się w jaki sposób zabezpieczyć swój Thermomix w czasie transportu zapraszam do kolejnego wpisu

Kliknij tutaj po więcej informacji na temat transportu Thermomix

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.