Praca w Vorwerk jako przedstawiciel Thermomix

Praca w Vorwerk jako oficjalny przedstawiciel Thermomix to doskonały sposób, aby poprawić swój budżet. Mogę pomóc Ci we wprowadzeniu w struktury firmy, jak również odpowiem na wszelkie pytania.

Jeśli wahasz się z podjęciem ma dla Ciebie kilka pytań:

 • Podoba Ci się moja praca? 
 • Lubisz gotować? 
 • Jesteś otwarty w kontaktach z ludźmi? 
 • Chcesz dorobić dodatkowe środki do miesięcznego budżetu? 
 • Masz dzieci i ciężko pogodzić Ci obowiązki domowe z pracą na pełny etat? 
 • A może jesteś na macierzyńskim i dodatkowe środki byłyby mile widziane w twoim portfelu?
 • Może marzysz o urządzeniu Thermomix i chcesz go wypracować w trakcie programu wprowadzającego?
 

Jeśli na większość pytań odpowiadasz pozytywnie to zachęcam Cię do kontaktu ze mną.

Zostań przedstawicielem Thermomix

Pomogę odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące pracy w Firmie Vorwerk. Zorganizuje specjalnie dla Ciebie w ustalonym  terminie spotkanie informacyjne, które uzupełni wszystkie informacje pozwalające podjąć współpracę. 

Pamiętaj takie spotkanie informacyjne jest:

 • niezobowiązujące,
 • krótkie,
 • w bardzo miłej atmosferze.
Praca jako przedstawiciel Thermomix

Samo rozpoczęcie pracy nie wymaga od Ciebie żadnego finansowego wkładu, ani inwestycji. O wszystko zatroszczy się firma. 

Ty tylko musisz:

 • mieć uśmiech na ustach, 
 • pozytywne nastawienie, 
 • chęć do pracy w elastycznym systemie. 
 

 Jestem pewna, że polubisz tę prace tak samo jak ja. 

Nie wahaj się skontaktuj się ze mną +48 791 951 951. 

Chętnie wprowadzę Cię w tą pracę i pomogę Ci czerpać z niej same pozytywy! 

W związku z pytaniami dotyczącymi pracy w Vorwerk, poniżej znajdziesz odpowiedź na najczęściej zadawane pytania związane ze sprzedażą Termomixów:

Ile zarabia przedstawiciel Thermomix ?

To zależy od Twojego miesięcznego zaangażowania, a przede wszystkim ilości czasu jaki jesteś w stanie poświęcić temu zajęciu. Pierwsze efekty finansowe jesteś już w stanie zobaczyć po kilku miesiącach współpracy. W Vorwerk są zarówno przedstawiciele dla których jest to główne źródło utrzymania, jak i osoby, które traktują to zajęcie jako sposób na dodatkowy dochód.

Czy każdy może zostać przedstawicielem Thermomix ?

Podstawą jest otwartość i komunikatywność. Wszystkiego dowiesz się na kursach wprowadzających. Firma dba o regularne szkolenia motywacyjne i kursy, które pomagają lepiej organizować swoją pracę oraz rozwijają umiejętności sprzedażowe.

Czy w sprzedaży Thermomixów pracuje się samodzielnie?

Każdy przedstawiciel Vorwerk ma swojego kierownika, koordynatora, który zna odpowiedź na prawie każde pytanie 🙂 Jeśli podczas początkowych prezentacji lub finalizacji umowy coś Cię zaskoczy, zawsze możesz napisać lub zadzwonić. Koordynatorzy i inni przedstawiciele wspierają się w codziennej pracy.

Jak zacząć pracę w Thermomix?

Jeśli interesuje Cię możliwość rozwoju i elastyczność w działaniu to koniecznie zadzwoń do mnie. Jesteś idealnym kandydatem na przedstawiciela Thermomix! Kontakt praca Thermomix >>

Jakie są formy współpracy z Firmą Vorwerk Thermomix?

1. Działalność gospodarcza-  Brzmi to nieco skomplikowanie jednak jest to bardzo łatwe i szybkie.  Możesz to zrobić osobiście w urzędzie,  on-line lub skontaktuj się z księgowym, który zrobi praktycznie wszystko za Ciebie i będzie od razu prowadził twoją księgowość.

2. Pełnomocnictwo- kolejnym sposobem jest zarejestrowanie się na osobę która już prowadzi taką działalność gospodarczą, dzięki tej opcji odpada nam część kosztów. Musimy tylko pamiętać, że musi to być ktoś zaufany z Twojego bliskiego otoczenia. 

Czasami Firma Vorwerk ogłasza możliwość rozpoczęcia pracy przedstawiciel handlowy Thermomix na UMOWE ZLECENIE. Obecnie nie ma takiej możliwości, ale jeśli chciałabyś rozpocząć pracę na umowę zlecenie  skontaktuj się ze mną, a ja Cię od razu poinformuje jak będzie znów taka możliwość.

Jeśli jesteś na KRUS, też również masz możliwość podjęcia współpracy z firmą Vorwerk Thermomix 🙂 

Idealny kandydat na przedstawiciela handlowego Thermomix to ?

– Każdy może spróbować swoich sił w Firmie.

– Praca Przedstawiciela Vorwerk to idealne zajęcie zarówno dla osób posiadających stałe zatrudnienie w innej firmie jak również rewelacyjne rozwiązanie dla osób które potrzebują zmian w swoim życiu zawodowym. 

– Z Firmą Vorwerk również bardzo często podejmują współprace mamy lub ojcowie zajmujący się w domu dziećmi. W mojej ocenie to idealna praca dla takich osób gdyż  angażując kilkanaście godzin miesięcznie można uzyskać satysfakcjonującą pensje do domowego budżetu. 

– Influencer / Youtuber/ Instagramer – Duże zasięgi w mediach społecznościowych i nie tylko powodują, że ten charakter pracy może generować bardzo atrakcyjne wynagrodzenie.

 

 

Zapraszam Cię do kontaktu, 

Rekrutuje na terenie całej Polski

Pozdrawiam, 
Dorota Smoter 
Tel. 791 951 951

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.