Thermomix Friend dodatkowe naczynie gotujące

Dodatkowe naczynie gotujące Thermomix Friend nazywanie jest przez przedstawicieli Vorwerk drugą parą rąk w kuchni. Jest to rozszerzenie możliwości Twojego Thermomix’a, pracujące zarówno ze starszym modelem TM5, jak i najnowszym TM6.  Stacja ułatwia i usprawnia gotowanie pomagając przyrządzać posiłki dla większej ilości osób w krótszym czasie.

W Aplikacji COOKIDOO dostępne są specjalne przepisy, które pozwolą w pełni wykorzystać możliwości tego duetu.

Thermomix friend

Co otrzymasz ze Stacją Thermomix FRIEND ?

  • Koszyczek
  • Pokrywę naczynia miksującego
  • Miarkę
  • Naczynie miskujące
  • Stację FRIEND z wyświetlaczem i pokrętłem

Jak działa Thermomix FRIEND?

Stacja działa tylko z podstawowym urządzeniem Thermomix w wesji TM5 lub TM6. Na dolnej obudowie urządzenia znajduje się przełącznik aktywujący model z którym będzie się łączył za pomocą technologii Bluetooth. Stacja Friend posiada dwie prędkości obrotowe działające w trybie wstecznym. Dlatego ważenie, rozdrabnianie, mielenie i miksowanie składników, a także operacje związane z większym zakresem obrotów muszą być wykonywane w głównym Thermomixie. Po czym można przystąpić do gotowania.

W stacji FRIEND istnieje możliwość regulacji parametrów temperatury, czasu i prędkości obrotowej tak samo jak w podstawowym urządzeniu. Wszelkie ustawienia zatwierdzamy naciśnięciem pokrętła.

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.