Drodzy mieszkańcy Tarnowa i okolic, 

Zapraszam do kontaktu wszystkich zainteresowanych poznaniem sprzętu Thermomix na terenie Tarnowa lub okolic. 

Thermomix to urządzenie kuchenne, które zyskało wyjątkową popularność wśród osób, które cenią sobie zdrowe jedzenie, a jednocześnie nie mają czasu na przygotowywanie skomplikowanych potraw. Thermomix to połączenie wielu funkcji
w jednym urządzeniu, co pozwala na szybkie, łatwe oraz kreatywne przygotowywanie posiłków.

W Thermomix możesz
Miksować, kroić,
karmelizować,
fermentować,
gotować,
siekać,
ubijać, mielić, obierać, gotować na parze, wyrabiać ciasto.

Urządzenie to jest wyposażone w zaawansowane technologie, które umożliwiają dopasowanie czasu i temperatury do każdej potrawy. Dodatkowo sprzęt Thermomix jest bardzo łatwy w obsłudze i można go dostosować do swoich preferencji smakowych.

Jeśli zastanawiasz się nad zakupem Thermomix, to prezentacja w Tarnowie będzie idealną okazją, aby poznać możliwości sprzętu. Podczas kulinarnego spotkania przygotujemy kilka pysznych potraw, na prezentacji będzie również okazją zobaczyć jak pracuje Thermomix, jakie posiada funkcje i jakie korzyści można osiągnąć używając go w kuchni. Ponadto pokaże jak korzystać z cyfrowej platformy z przepisami.

Pamiętaj
Jeśli zdecydujesz się na prezentację u mnie gwarantuję opiekę posprzedażową oznacza to, że zawsze będzie można się do mnie zwrócić z zapytaniem lub uzyskać pomoc w sprawie Thermomix czy wszelkich pytań, wątpliwości podczas użytkowania sprzętu.

Zapraszam Cię serdecznie na prezentację Thermomix w Tarnowie lub okolicach.

Pozdrawiam, Dorota Smoter Przedstawiciel Handlowy Thermomix Tarnów, Tel. 791 951 951