Gdzie można kupić Thermomixa ?

Spotkanie prezentacyjne to doskonała okazja do rozpoczęcia przygody z nowoczesnym gotowaniem. Z moją małą pomocą przygotujesz samodzielnie kilka potraw wraz napojem i deserem. Jeśli nie spożywasz mięsa lub jesteś na diecie eliminacyjnej, poinformuj mnie o tym podczas umawiania wizyty. Pozwoli mi to na zmodyfikowanie programu pod Twoje preferencje żywieniowe.

Każda prezentacja jest niezobowiązująca i darmowa, jak również nie wiąże się z koniecznością robienia zakupów. Wszystko co będzie do niej potrzebne przyjedzie ze mną. Gotowanie w większym gronie jest przyjemniejsze, więc będzie mi miło jeśli uda Ci się zaprosić kogoś znajomego.

Z doświadczenia wiem, że pierwsze nasuwające się pytania dotyczące działania urządzenia, podczas prezentacji stają się jasne. Jeśli będziesz mieć więcej pytań chętnie odpowiem i rozwieję wszelkie wątpliwości. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem zapewniam Cię, że to dobre miejsce, aby uzyskać wszelkie informacje i dokonać zakupu swojego urządzenia.

Zakup Thermomix

Zakup robota kuchennego to decyzja, która będzie wiązała Cię na lata z wybranym producentem. W związku z tym zrozumiałe jest poprzedzenie tego ważnego wyboru poszukiwaniem opinii, porównań dostępnych na rynku urządzeń. 

VORWERK umożliwia sprawdzenie działania Thermomixa we własnym domu na prezentacji wykonanej zgodnie ze standardami firmy przez certyfikowanych przedstawicieli. Dzięki takiemu podejściu jesteś w stanie przekonać się, że oferowane przez nas produkty są klasy premium i rzeczywiście ułatwiają codzienność. Tylko doradcy klienta są upoważnieni do sprzedaży urządzeń oraz zapewniają pełną obsługę serwisową.

śniadanie Thermomix zakup

Zakup Termomixa na raty

Istnieje możliwość sfinansowania zakupu Thermomixa w systemie ratalnym. Dostępne są warianty podziału ceny do nawet 48 równych rat. Zakup ratalny pozwala cieszyć się urządzeniem, a niskie raty nie są obciążające dla budżetu domowego. Przy zakupie na raty istnieje  możliwość wcześniejszej spłaty, jak również częściowej nadpłaty w przypadku pojawienia się nadwyżki finansowej.

Decyzja finansowa dotycząca kredytowania jest podejmowana na podstawie oświadczenia wysokości zarobków, w tym również zagranicznych. Zapraszam do kontaktu, aby poznać aktualną ofertę kredytową lub zbadać swoją zdolność kredytową do zakupu robota Thermomix.
 
Finansowanie zapewnia: Alior Bank, Crédit Agricole oraz Cofidis.

Dlaczego należy kupować Thermomix u przedstawiciela?

Idea firmy Vorwerk polega na sprzedaży robotów kuchennych Thermomix wyłącznie przez certyfikowanych przedstawicieli, którzy zapewniają również pełną opiekę po sprzedażową. Między innymi jest to powód, dlaczego sprzętu nie można nabyć przez sklep internetowy producenta.

W sieci na różnych portalach dostępne są atrakcyjnie wyglądające oferty sprzedaży Thermomixa. W związku z tym, że nie pochodzą one z oficjalnego kanału sprzedaży mogą być to produkty nieoryginalne lub obarczone wadą powodującą późniejsze problemy z gwarancją lub rejestracją.

Mogę Ci pomóc !

Jeśli znalazłeś okazyjną ofertę nowego sprzętu, wystarczy że poprosisz sprzedającego o indywidualny numer urządzenia z kartonu. Z przyjemnością sprawdzę dla Ciebie czy urządzenie jest oryginalne i czy pochodzi z polskiej dystrybucji. Może się zdarzyć, że sprzedawca nie będzie chciał lub będzie unikał podania tej informacji. Bardzo często sklepy oferujące Thermomixy w promocyjnych cenach nie odpisują na emaile i nie podają numeru telefonu. W takim przypadku zalecałabym ostrożność i ponowne przeanalizowanie decyzji o zakupie. Więcej na ten temat napisałam we wpisie: Dlaczego nie warto kupować Thermomixa w serwisach aukcyjnych?