Drodzy mieszkańcy  Nowej Huty!

Krakowska gościnność zawsze mnie miło zaskakuje dlatego cieszę się, że tak licznie jestem zapraszana do kuchni Krakowian.

Moje wizyty u krakowskich gospodyń są wyjątkowe gdyż odwiedziny składam w towarzystwie kuchennego pomocnika Thermomix TM6.

Wiele osób z Nowej Huty z przyjemnością chciałaby poznać urządzenie. Dlatego dzięki umówionej prezentacji masz okazje zobaczyć jak działa Thermomix (termomiks), dodatkowo z moją pomocą  ugotujesz kilka wspaniałych dań.

Warto pamiętać, że prezentacja Thermomix’a jest  zupełnie darmowa, a zapraszając mnie do siebie nie musisz się przygotowywać-
wszelkie artykuły spożywcze potrzebne do gotowania przyjadą ze mną.

To takie proste i przyjemne dlatego zadzwoń, umów się na wspólne gotowanie w Thermomix.

Pamiętaj z Thermomix:

  • Zyskasz zdrowie
  • Zjesz świeżo
  • Przygotujesz posiłki różnorodnie
  • Zaoszczędzisz czas i pieniądze
 

Poniżej krótko opisze czym charakteryzuje się sprzęt Thermomix TM6 oraz degustacyjna prezentacja Thermomix Party 

Thermomix to kompaktowe i inteligentne urządzenie kuchenne, które oferuje wszechstronność i wygodę dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z gotowaniem. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kucharzem, czy dopiero zaczynasz przygodę z gotowaniem. 

Podczas kulinarnego spotkania na terenie Wadowic lub okolic będziesz mieć okazję wypróbować nowe przepisy, poznać funkcjonalność sprzętu Thermomix, uruchomić aplikacje Cookidoo, która oferuje szeroką bazę przepisów umieszczonych na cyfrowej platformie. 

 Cena Thermomix wynosi 5995zł

Zapraszam do kontaktu mieszkańców Kraków Nowa Huta, 
Dorota Smoter

Przedstawiciel handlowy Kraków Nowa Huta 
Tel. 791 951 951