Usługa Nieodpłatnej Naprawy Thermomix- Co to jest?

Usługa Nieodpłatnej Naprawy (UNN) Thermomixa to starannie zaplanowana opcja, która gwarantuje użytkownikom dodatkowe trzy lata wsparcia oraz spokój ducha w przypadku ewentualnych usterek urządzenia. Chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami i praktycznymi informacjami na temat tej usługi, abyście mogli w pełni korzystać z przyjemności gotowania i eksperymentowania w kuchni.

Czym jest UNN – Usługa Nieodpłatnej Naprawy Thermomix?

UNN obejmuje trzy dodatkowe lata bezpłatnych napraw Twojego Thermomixa. Oznacza to, że przez 5 lat od zakupu nasz Thermomix będzie objęty pełną ochroną, a wszystkie naprawy przeprowadzane w ramach gwarancji będą wykonane bezpłatnie. 

Co zawiera UNN- Usługa Nieodpłatnej Naprawy?

 

UNN to inwestycja, która zdecydowanie opłaca się. Jednorazowa opłata w wysokości 645 zł pozwala na skorzystanie z tej usługi przez 3 lata czyli 36 miesięcy po zakończeniu standardowego 2-letniego okresu gwarancyjnego. Pamiętaj również, że koszt UNN można także doliczyć do raty za zakup Thermomixa 🙂

Jak przekazać Thermomix do naprawy?

Jeśli zauważyłeś usterkę w swoim Thermomixie lub uległ on uszkodzeniu powiadom o tym swojego Przedstawiciela Thermomix. Zachęcam również do wypełnienia formularza zgłoszenia naprawy, który dostępny jest na oficjalnej stronie Vorwerk. 

Poniżej link do zgłoszenia serwisowego

https://www.vorwerk.com/pl/pl/c/strona-glowna/uslugi/thermomix/formularz-serwisowy-dla-klienta

W przypadku konieczności naprawy gwarancyjnej Twojego Thermomixa, będziesz musiał dostarczyć go do autoryzowanego punktu serwisowego Vorwerk.

Poniżej lista autoryzowanych punktów serwisowych Thermomix 

https://www.vorwerk.com/pl/pl/c/strona-glowna/uslugi/vorwerk/punkty-serwisowe

Istnieje możliwość zamówienia kuriera, który dostarczy Twój sprzęt do punktu serwisowego. W serwisie zostanie przeprowadzona ocena, czy naprawa mieści się w ramach gwarancji. Jeśli tak, naprawa zostanie wykonana bezpłatnie.

Podsumowanie

Usługa Nieodpłatnej Gwarancji Thermomixa to doskonałe rozwiązanie, które pozwala użytkownikom cieszyć się gotowaniem bez obaw związanych z ewentualnymi naprawami. To rozwiązanie, które zapewni Tobie oraz Twoim bliskim poczucie bezpieczeństwa i pewności, że  sprzęt będzie nam służył przez długie lata. Inwestycja w UNN w kwocie 645 zł na 3 lata (36 miesięcy) to świetny sposób na zabezpieczenie się przed nieprzewidzianymi kosztami napraw. 

Decyzje zakupu UNN pozostawiam Tobie jednak pamiętaj, na te usługę można się tylko zdecydować podczas zakupu sprzętu. Nie ma możliwości dokupić usługi w późniejszym termonie lub osobno.

Pozdrawiam, 
Dorota Smoter 
Przedstawciel Handlowy Thermomix
Tel. 791 951 951

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.