Rajskie połączenie smaków czyli ekspresowy kompot porzeczkowo-agrestowy

Zapraszam dzisiaj do odkrycia prawdziwej uczty dla podniebienia – kompotu porzeczkowo-agrestowego z użyciem Thermomix! To ekspresowe połączenie smaków porzeczek i agrestu, które przeniesie prosto do krainy pełnej soczystych owoców i nieziemskich aromatów.

Dlaczego warto pokochać ten przepis? To prawdziwy rarytas, który możesz przygotować w zaledwie 30 minut, dzięki wsparciu urządzenia jakim jest Thermomix. Ta delikatna mieszanka owoców wypełni Twój dom pięknym, letnim zapachem nawet w chłodniejsze dni. Kompot możesz również zapasteryzować , aby cieszyć się nim przez cały okres jesienno-zimowy.

Jeżeli jesteś ciekawa/ciekawy co kryje jeszcze w sobie Thermomix, serdecznie zapraszam na prezentację. Razem odkryjemy wszystkie możliwości tego niezastąpionego sprzętu kuchennego. Udowodnię, żeThermomix to prawdziwy kulinarny asystent, który ułatwi życie i pozwoli na tworzenie wyjątkowych smakowych kompozycji w mgnieniu oka.

Pozdrawiam, 
Dorota Smoter, 
Przedstawiciel Handlowy Thermomix, 
Tel. 791 951 951 

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.