Thermomix i pasta z suszonych pomidorów

Pasta z suszonych pomidorów to wyjątkowy dodatek np. do pieczywa, który oczaruje Twoje podniebienie. Jej intensywny smak i aromat pomidorów sprawiają, że to jedno z tych dań, które trudno zapomnieć.

Pasta z suszonych pomidorów to prawdziwy klejnot w kuchni. Jej smak jest niezwykle intensywny, a konsystencja gładka i kremowa. To danie, które idealnie nadaje się do różnych zastosowań – od smarowania pieczywa po dodatek do makaronu czy mięsa. Pasta z suszonych pomidorów to prawdziwy smakowy raj.

Jeśli nie znasz Thermomix to zachęcam Cię do spotkania. To urządzenie kuchenne, które jest znacznie więcej niż tylko zwykłym robotem kuchennym. Thermomix to wszechstronny pomocnik w kuchni, który pomaga przygotować potrawy szybciej i sprawniej. Dzięki niemu przygotowanie wyżej przedstawionej pasty z suszonych pomidorów staje się jeszcze łatwiejsze.

Prezentacja Thermomix: Bezpłatna i Niezobowiązująca

Jako przedstawiciel Thermomix chcę Ciebie zaprosić na bezpłatną i niezobowiązującą prezentację. To okazja, by bliżej poznać Thermomix, dowiedzieć się jakie możliwości kulinarno-technologiczne oferuje oraz przekonać się, jak może on ułatwić Twoje gotowanie. Bez presji, bez zobowiązań – to Ty decydujesz czy Thermomix jest odpowiedni dla Twojej kuchni.

Zapraszam do kontaktu,

Pozdrawiam, Dorota Smoter Przedstawiciel Handlowy Thermomix, Tel. 791 951 951

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.