Magia Świąt w Twojej Kuchni – Katalog Świąteczny Thermomix

Co możesz w nim znaleźć?

  • Wyjątkowe produkty dla Twojego Thermomix lub dla Twojej kuchni
  • Inspiracje na świąteczne potrawy przy pomocy zaproponowanych akcesoriów
  • Akcesoria jako prezent

Zapraszam Cię serdecznie na moją prezentację Thermomix, gdzie będziesz mógł zobaczyć co Vorwerk przygotował jako dodatek ekstra. To niezwykła okazja, aby poznać wszystkie możliwości Thermomix i odkryć, jak ten sprzęt może ułatwić Twoje życie kuchenne.

Vorwerk to firma, która myśli o swoich klientach i inspiracjach świątecznych już od jesieni. Katalog Świąteczny to dowód, że Firma dba o to, abyście mieli dostęp do produktów najwyższej jakości, które uczynią Wasze święta jeszcze bardziej magicznymi.

Jako Przedstawiciel chce, aby te święta były dla Ciebie niezapomniane. Katalog to skarbnica inspiracji i jakościowych akcesoriów, które mogą stać się doskonałym pomysłem na świąteczne prezenty – szczególnie jeśli myślisz o Thermomix na prezent.

Czy chciałbyś dowiedzieć się więcej o tym wyjątkowym katalogu? Skontaktuj się ze mną i dołącz do mojej prezentacji Thermomix. Poznaj wszystkie detale , funkcje i możliwości Thermomix oraz zapoznaj się z Katalogiem Świątecznym.

Pozdrawiam, 
Przedstawiciel Handlowy Thermomix
Dorota Smoter 
Tel. 791 951 951

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.