Smaczne Przemiany, Życiowe Rewolucje!

Kochani! Dziś z ogromną radością opowiem Wam któtko o Thermomixie i jak zrewolucjonizował nie tylko kuchnię moją, ale i życie moich klientów. 

Zdrowe Posiłki
Zdrowsze Życie Thermomix nie tylko ułatwia gotowanie, ale także kładzie nacisk na zdrowe jedzenie. Moi klienci doświadczyli korzyści wynikających z kontrolowania składników, tworzenia domowych przetworów i czerpania radości z kulinarnych eksperymentów

Thermomix –
Niezastąpiony Partner w Kuchni Przekonajcie się, jak Thermomix staje się nie tylko urządzeniem, lecz prawdziwym partnerem w kuchni. Od mielenia po gotowanie na parze – ta maszyna zrewolucjonizuje Wasze podejście do gotowania.

Thermomix to nie tylko sprzęt, to zmiana stylu życia. Odkryj nowe smaki, oszczędź czas, i dołącz do społeczności, która cieszy się kulinarnymi rewolucjami dzięki Thermomixowi. Zapraszam na prezentację Thermomix. 
Dorota Smoter 
Przedstawiciel Handlowy Thermomix
Tel. 791 951 951

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.