Dołącz do Mojego Zespołu Thermomix

Dlaczego warto dołączyć do mojego zespołu?

  1. Brak Wymogu Posiadania Thermomixa: 
    Nie musisz posiadać swojego Thermomixa, aby dołączyć do współpracy. Firma zapewnia sprzęt podczas gdy potrzebujesz przeprowadzić prezentacje,

  2. Elastyczny Czas Pracy: Firma oferuje elastyczny czas pracy, dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb i harmonogramu życia.

  3. Darmowe Szkolenia i Materiały: Każdy z Was otrzyma dostęp do darmowych szkoleń i materiałów, aby doskonalić swoje umiejętności i rozwijać się w tej fascynującej dziedzinie.

  4. Wsparcie i Mentorowanie: Gwarantuję Tobie pełne wsparcie na drodze do sukcesu. Razem będziemy dążyć do osiągnięcia Twoich celów!

  5. Zero Wkładu Własnego: Dołączając do mojego zespołu, nie musisz posiadać wkładu finansowego. Rozpoczniesz swoją przygodę bez obciążenia budżetu! 

Co zrobić, aby dołączyć do zespołu?

Poniżej przedstawiam dwa pierwsze najważniejsze kroki 🙂

1. Skontaktuj się ze mną ( rekrutuje na terenie całej Polski) 

2. Po kontakcie ze mną oraz jeśli wyrazisz zainteresowanie współpracą z Firmą Vorwerk przygotuje dla Ciebie zaproszenie które upoważni Cię do aplikacji w Firmie.  Podczas spotkania informacyjnego dowiesz się szczegółów na temat warunków, będzie również czas na zadawanie Twoich pytań związanych z pracą Przedstawiciela Thermomix. 

Następny etap to merytoryczne szkolenie, wdrożenie w nowe obowiązki, moja opieka i pomoc, twoja praca. 

Koniecznie skontaktuj się ze mną po więcej 🙂

JEŚLI KIEDYKOWLIEK PRZESZŁO CI PRZEZ MYŚL BY ROBIĆ TO CO JA – NAPISZ, SKONTAKTUJ SIĘ. NIC NIE TRACISZ, A MOŻESZ JEDYNIE ZYSKAĆ 🙂

ZAPRASZAM CIĘ DO MOJEGO ZESPOŁU

Zapraszam Cię do kontaktu już dziś 

Pozdrawiam, 
Dorota Smoter 
791 951 951 

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.