Zastanawiasz się nad zakupem Thermomix? Koniecznie przeczytaj

Cześć wszystkim!

Dzisiaj chciałbym porozmawiać z Wami na temat zakupu jednego z najlepszych i najbardziej wszechstronnych urządzeń kuchennych na rynku – Thermomix. Jeśli zastanawiasz się nad jego zakupem, to właśnie trafiłeś we właściwe miejsce!

Jestem gotowa pomóc Ci w dokonaniu właściwego wyboru i odpowiem na wszystkie Twoje pytania dotyczące tego wspaniałego urządzenia. Zaproponuje również bezpłatną prezentację, podczas której pokażę Ci, jak działa Thermomix i nauczę Cię, jak wykorzystać jego potencjał w Twojej kuchni.

Thermomix to urządzenie, które umożliwia łatwe i szybkie przygotowanie zdrowych i smacznych posiłków. Dzięki swojej wszechstronności i wydajności, może zastąpić wiele innych urządzeń kuchennych, takich jak tradycyjne garnki,  mikser, blender, młynek, wagę, robot kuchenny. Z jego pomocą można łatwo i szybko przygotować dania na ciepło i na zimno, takie jak zupy, sałatki, potrawy mięsne, ryby, desery, ciasta i wiele wiele innych 🙂

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem Thermomix, to zapraszam Cię do skontaktowania się ze mną i umówienia się na bezpłatną prezentację. Podczas prezentacji będę miała okazję pokazać Ci, jak działa Thermomix i jak łatwo można przygotować z jego pomocą pyszne i zdrowe posiłki. Będę też gotowa odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania dotyczące sprzętu, warunków zakupu, gwarancji oraz opieki posprzedażowej. 

Zatem, jeśli chcesz poznać tajniki Thermomix i nauczyć się, jak wykorzystać go w swojej kuchni, zadzwoń do mnie i umów się na prezentację. Gwarantuję, że będzie to wspaniała przygoda dla Twojego podniebienia i kuchni!

Pozdrawiam, 
Dorota Smoter 
Przedstawiciel handlowy Thermomix
tel. 791 951 951

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.