Thermomix na prezent

Czy zbliżają się urodziny, imieniny, święta lub inna ważna okazja, a Ty szukasz pomysłu na wyjątkowy i praktyczny prezent dla swoich najbliższych? Jeśli tak, to Thermomix może być idealnym rozwiązaniem, które z pewnością ucieszy każdego miłośnika gotowania i kulinariów.

Jeśli zdecydujesz się na zakup Thermomixa jako prezentu, to możesz skontaktować się ze mną, aby zrobić niespodziankę swoim bliskim. Jako profesjonalny sprzedawca Thermomix, mogę pomóc Ci w przygotowaniu tej wyjątkowej niespodzianki jakim jest Thermomix na prezent! 🙂

Po zakupie urządzenia, zapakuję je w okolicznościowy papier, aby nadać prezentowi wyjątkowy charakter. Dodatkowo również zaproponuje przeprowadzenie prezentacji Thermomixa dla obdarowanego, dzięki czemu będzie mógł nauczyć się jak najlepiej korzystać z tego niezwykłego urządzenia kuchennego.

Thermomix to nie tylko praktyczny i funkcjonalny sprzęt, ale także wyjątkowa inwestycja, która przynosi wiele korzyści i ułatwia codzienne życie w kuchni. Dzięki jego zaawansowanym funkcjom, takim jak np. gotowanie, mieszanie, mielenie, krojenie, blendowanie, czy duszenie, możesz przygotować pyszne i zdrowe dania w krótkim czasie, bez większego wysiłku.

Jeśli chcesz zrobić prezent, który z pewnością ucieszy każdego miłośnika gotowania i kulinariów, to Thermomix będzie idealnym wyborem. Skontaktuj się ze mną, a pomogę Ci w pełnej organizacji prezentu, który z pewnością będzie niezapomnianym doświadczeniem dla Twoich bliskich.

Pozdrawiam, 
Dorota Smoter
Przedstawiciel Handlowy Thermomix
791-951-951

 

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.