Serwis i naprawa Thermomix czyli wszystko o gwarancji

Gwarancja i serwis Thermomix: obszerny przewodnik
 

Thermomix to wysokiej klasy urządzenie kuchenne, które łączy w sobie funkcje robota kuchennego, miksera i blendera i wiele innych.

 Jest to wszechstronne urządzenie, które może sprawić, że gotowanie będzie:
– łatwiejsze, 
– szybsze,
– wydajniejsze. 

Jednak, jak w przypadku każdego innego urządzenia, konieczne jest zrozumienie gwarancji i serwisu oferowanego przez producenta. W tym poście na blogu omówię gwarancję i serwis Thermomix oraz to, co obejmuje.

Gwarancja: 
Gwarancja Thermomix obejmuje wszelkie wady materiałowe i wykonawcze przez okres dwóch lat od daty zakupu. Niniejsza gwarancja dotyczy urządzenia Thermomix, naczynia miksującego i ostrzy tnących. Jeśli którykolwiek z tych elementów ulegnie awarii w okresie gwarancyjnym, producent bezpłatnie naprawi lub wymieni wadliwe części.
Ograniczenia: 
Gwarancja Thermomix nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych normalnym zużyciem, niewłaściwym użytkowaniem, nadużyciem lub nieautoryzowanymi modyfikacjami. 
Serwis: 
Producent oferuje kompleksowe możliwości serwisowe dla użytkowników Thermomixa. Obejmuje to rozległą sieć autoryzowanych centrów serwisowych i dział obsługi klienta, który może pomóc w naprawie i konserwacji. 
Zgłoszenie gwarancji: 
Aby skorzystać z gwarancji, należy przedstawić dowód zakupu i skontaktować się ze swoim Przedstawiciel Handlowym Thermomix lub działem obsługi klienta producenta. Następnie producent oceni problem i ustali, czy naprawa lub wymiana jest objęta gwarancją.
Rozszerzona gwarancja czyli USŁUGA NIEODPŁATNEJ NAPRAWY:
Producent oferuje również rozszerzoną gwarancję, która zapewnia dodatkową ochronę wykraczającą poza standardową dwuletnią gwarancję. Rozszerzoną gwarancję można wykupić w momencie zakupu, która zapewnia ochronę przez dodatkowe 3 lata. Dzięki dodatkowej usłudzę Twój sprzęt Thermomix TM6  będzie objęty gwarancją przez okres 5 lat od daty zakupu. 
Konserwacja:
Regularna konserwacja jest niezbędna, aby Twój Thermomix działał jak najlepiej. Obejmuje to czyszczenie urządzenia po każdym użyciu oraz okresowe sprawdzanie ostrzy, uszczelek i innych elementów pod kątem zużycia. Producent udostępnia szczegółowe instrukcje i zalecenia dotyczące konserwacji, które pomogą utrzymać Thermomix w jak najlepszym stanie.

Podsumowując, gwarancja i serwis Thermomix są kompleksowe i zapewniają ochronę i wsparcie, których potrzebujesz, aby jak najlepiej wykorzystać swoją inwestycję. Niezależnie od tego, czy jesteś zajętym domowym kucharzem, czy profesjonalnym szefem kuchni, gwarancja i serwis Thermomix zapewniają spokój ducha i pewność, że Twoje urządzenie będzie nadal działać najlepiej. Jeśli więc szukasz wysokiej klasy urządzenia kuchennego, które łączy w sobie wszechstronność, jakość i niezawodność, Thermomix to doskonały wybór. 

Zapraszam na prezentacje Thermomix w Krakowie, całej Małopolsce, a newet na terenie Polski. 

Pozdrawiam,
Dorota Smoter
Przedstawiciel handlowy Thermomix Kraków, Małopolska, Cała Polska
Tel. 791 -951-951

Zakup thermomix raty 0%
Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.