Przedstawiciel Handlowy czyli jak wygląda moja praca

 

Dzisiaj postanowiłam, że przygotuje dla Was luźny wpis dotyczący tego jak wygląda moja praca czyli praca Przedstawiciela Handlowego Thermomix. 

Każdy mój dzień rozpoczynam od mojej porannej rutyny. Zwykle po przebudzeniu w pierwszej kolejności pomagam swoim dzieciom w ich porannych rytuałach takich jak ubieranie, przygotowywanie potrzebnych rzeczy do wyjścia z domu. O poranku również przygotowuje śniadanie dla moich dzieci, podczas posiłku zawsze staramy się dzielić planami dotyczącymi harmonogramu dnia. 

Taka rutyna daje mi spokojny i harmonijny początek dnia, który pozwala skoncentrować się na zadaniach zawodowych.

Po odprowadzeniu dzieci do placówek na ich zajęcia przygotowuję filiżankę aromatycznej kawy, która pozwala mi z energią rozpocząć pracę Przedstawiciela Handlowego Thermomix. 

 

Plan dnia Przedstawiciela Thermomix 

Rankiem przy kawie poświęcam czas na planowanie spoglądając na swój kalendarz. Jest to czas na wszelkie aktualizacje, zmiany czy uzupełnienie nowych obowiązków. Poranek to również czas w którym potwierdzam umówione spotkania czy terminy.

 Jestem też dostępna przez cały dzień oraz  gotowa na kontakt z Klientami. 

Kolejne moje bardzo ważne zadanie to przygotowanie się do prezentacji. Bardzo ważne dla mnie jest to, aby spotkanie odbyło się wedle obowiązujących standardów w profesjonalnej i miłej atmosferze. 

 

Jak przygotowuje się do prezentacji Thermomix – mój schemat pracy 

 

Planowanie trasy, podróży-  zawsze sprawdzam adres klienta i wyznaczam trasę dojazdu. Zawsze planuję  dotrzeć na miejsce z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym, aby mieć czas na wypakowanie Thermomix i potrzebnych akcesoriów z samochodu. Dodatkowy czas jest dla mnie cenny, aby móc starannie przygotować sprzęt i  składniki przed przybyciem gości na prezentacje

 

Zakupy-  kolejno udaje się na zakupy po świeże składniki niezbędne do przepisów, które mam zamiar zaprezentować. Zależy mi na tym, aby produkty były świeże oraz wysokiej jakości. Istotne dla mnie jest, aby degustacja była smaczna i estetyczna.

 

Przygotowanie Thermomix– 

Przed każdą prezentacją sprawdzam swój Thermomix pod względem technicznym. Kolejno dokładnie go myje , aby był gotowy do użycia podczas spotkania. Następnie pakuję Thermomix do swojej torby transportowej, aby zabezpieczyć sprzęt  na czas transportu. 

 

Laptop, firmowe ulotki, aktualne promocje- Pamiętam również o zabraniu laptopa, który jest niezbędny do podpisywania umowy jeśli Klient zdecyduje się na zakup Thermomix. 

 

Thermomix dla Klienta– Gdy mój Klient zdecyduje się na zakup urządzenia podczas prezentacji to zawsze mam przy sobie  nowy Thermomix, który mogę bezpośrednio przekazać oraz pomóc w jego podłączeniu i uruchomieniu. 

Praca jako przedstawiciel Thermomix to nie tylko wyzwanie, ale także ogromna satysfakcja.

 Bezpośredni kontakt z klientami to dla mnie niezwykle inspirujące doświadczenie. Uwielbiam dzielić się swoją pasją do gotowania oraz  pokazywać, jak Thermomix może ułatwić codzienne zadania kuchenne. 

Nauka, kursy i rozwój to nieodłączne elementy mojej pracy.  Nowe przepisy, akcesoria, funkcje, aktualizacje urządzenia sprawiają, że praca nigdy się nie nudzi, a ja ciągle mogę się rozwijać. Ponadto Firma Vorwerk regularnie proponuje  atrakcyjne szkolenia, które są bardzo mile odbierane przez Przedstawicieli Thermomix.

Tworzenie społeczności to kolejny ważny aspekt mojej pracy. Regularne spotkania z moim zespołem to nie tylko okazja do wymiany wiedzy i doświadczeń, ale także budowania silnych relacji i wsparcia dla siebie nawzajem.

Integracja- W firmie również dbamy o relacje wśród Przedstawicieli dlatego cyklicznie korzystamy ze wspólnych wyjść i spotkań na których możemy się lepiej poznać oraz wymienić doświadczeniem. 

Jeśli spodobał Ci się mój wpis lub przez chwilę pomyślałaś/eś, że to praca dla Ciebie to skontaktuj się ze mną już dzisiaj. Chętnie pokaże więcej i wdrożę do pracy na stanowisko Przedstawiciela Thermomix. 

Zapraszam Cię już dzisiaj! 

Pozdrawiam, 
Dorota Smoter 
Tel. 791 951 951 

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.