Pavlova z Thermomix

Jeśli jesteś miłośnikiem słodości i zastanawiasz się jak przygotować pyszną Pavlova z Thermomix to trafiłeś we właściwe miejsce!  

Pavlova z Thermomix to deser, który składa się z chrupkiej bezy, delikatnie ubitej śmietany oraz sezonowych owoców. Dzięki Thermomix przygotowanie takiego deseru jest wyjątkowo proste i szybkie. 
Urządzenie pozwoli na przygotowanie idealnie sztywnej i błyszczącej masy z białek oraz dokładne wymieszanie pozostałych składników. 

Jeśli chcesz poznać tajniki przygotowania tej pysznej pavlovy z Thermomix to zapraszam Cię na prezentację  urządzenia. To doskonała okazja, aby przekonać się, jakie korzyści niesie ze sobą posiadanie tego wspaniałego sprzętu w Twojej kuchni.

Podczas prezentacji pokażę jak łatwo i szybko możesz przygotować nie tylko pyszne desery, ale również dania obiadowe, napoje i sałatki. Dowiesz się również, jakie funkcje i akcesoria otrzymasz decydując się na Thermomix.

Nie zwlekaj i zadzwoń już dzisiaj na prezentację. Przekonaj się, jak wiele korzyści przynosi posiadanie Thermomixu w Twojej kuchni. Spraw, aby Twoje kulinarne eksperymenty były jeszcze bardziej satysfakcjonujące!

Pozdrawiam, 
Dorota Smoter
Przedstawiciel Handlowy Thermomix 
Tel. 791 951 951

Kliknij w obrazek i poznaj przepis na platformie Cookidoo
Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.