Owoce morza z Thermomix

Kochani, 

W ostatnim czasie dostałam kilka pytań dotyczących tego czy Thermomix przygotuje również owoce morza takie jak krewetki, małże, kalmary i inne dobrodziejstwa morskie. 

Osobiście jestem wielką fanką takiej kuchni i mogę śmiało powiedzieć, że Thermomix rewelacyjnie radzi sobie z takimi przepisami oraz posiada również sporą bazę inspiracji na platformie Cookidoo  z wykorzystaniem owoców morza. 

Jestem całkowicie zachwycona możliwościami, jakie oferuje mi Thermomix w kuchni, zwłaszcza w przypadku przygotowania dań z owoców morza. Dzięki temu urządzeniu mogę przygotować dania z owoców morza na wiele różnych sposobów, w bardzo krótkim czasie i bez większego wysiłku.

Thermomix pozwala mi na łatwe i szybkie przygotowanie krewetek, małży, ostryg i innych owoców morza. Dzięki temu, że urządzenie to posiada wiele różnych funkcji, mogę w bardzo krótkim czasie obrać, posiekać i przygotować składniki, a następnie gotować je w idealnej temperaturze. Dzięki temu moje dania z owoców morza są zawsze świeże, smaczne i aromatyczne.

Dodatkowo, Thermomix pozwala mi na eksperymentowanie z różnymi smakami i przyprawami, co pozwala mi na przygotowanie oryginalnych i wyjątkowych dań. Mogę dodać do moich potraw takie przyprawy jak curry, imbir, czosnek czy kolendrę, co pozwala na uzyskanie różnych smaków i aromatów.

W końcu, warto zaznaczyć, że Thermomix jest bardzo łatwy w obsłudze i utrzymaniu w czystości. Urządzenie to posiada specjalny program czyszczenia, dzięki któremu jestem w stanie szybko i łatwo wyczyścić wszystkie jego części. Dzięki temu mogę cieszyć się swoimi potrawami z owoców morza, nie martwiąc się o czyszczenie urządzenia.

Podsumowując, jestem całkowicie zachwycona Thermomixem jako narzędziem gdyż owoce morza są przygotowane za każdym razem idealnie. To urządzenie jest niezwykle wszechstronne, które miło zaskoczy nawet najbardziej wymagającą osobę w kuchni. 

Jeśli i Ty pragniesz poznać Thermomix lub zadać mi pytanie dotyczące Thermomix to zapraszam do kontaktu tel. 791-951-951

Chętnie pomogę, udzielę wskazówek, zaproponuje termin spotkania.

Pozdrawiam, 
Dorota Smoter
Przedstawiciel Handlowy Thermomix- Kraków, Małopolska, Cała Polska 

Tel. 791 951 951

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.