Czy Thermomix obiera ziemniaki?

 

W ostatnim czasie podczas prezentacji moi Klienci pytają o osłonę noża 2.0 do Thermomix oraz funkcje obierania warzyw (ziemniaków) w Thermomix. 

Padają również pytania czy warto wydać dodatkowe 175 zł, czy sama jako przedstawiciel korzystam z akcesorium? 

Postanowiłam zatem, że przedstawię produkt na forum, aby każdy z Państwa mógł uzyskać szczegółowe informację o każdej porze 🙂

Zacznę może od tego, że akcesorium można otrzymać opcjonalnie czyli nie wchodzi w skład standardowego wyposażenia Thermomix. 

Osłonę można kupić:
– na oficjalnej stronie sklepiku Vorwerk 
– poprosić swojego przedstawiciela, aby pomógł w zakupie. 

Osłona noża miksującego 2.0, jest dość nowym akcesorium, które  może wzbogacić Twoje doświadczenie z Thermomixem. Ten innowacyjny produkt został zaprojektowany w celu ochrony noża miksującego podczas gotowania w trybie „wolne gotowanie”.
Ponadto dzięki osłonie noża będziesz mógł obierać większość warzyw jak np. ziemniaki, marchew czy buraki. Trwałe, wysokiej jakości materiały użyte w konstrukcji osłony noża miksującego 2.0 zapewnią jej trwałość na lata.
 
W mojej ocenie akcesorium jakim jest osłona noża 2.0 jest idealnym produktem aby ulepszyć  Thermomix oraz poprawić komfort pracy. 
Proszę pamiętać, że osłona jest dedykowana do Thermomixów TM6 oraz TM5, a przepisów na cyforowej platformie Cookidoo z użyciem osłony jest pokaźna ilość 🙂 

 

Zapraszam, 

Przedstawiciel handlowy Thermomix 

Dorota Smoter

Tel. 791 -951-951 

 
Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.