Koncentrat Bulionu Warzywnego w Thermomix – Uniwersalna Tajemnica Smaku w Twojej Kuchni

Korzystanie z Thermomix to już sama przyjemność, ale co powiesz na jeszcze jeden kulinarny sekret? Dziś podzielę się z Tobą rewelacyjnym pomysłem na przygotowanie koncentratu bulionu warzywnego za pomocą Thermomix. To nie tylko prosty proces, ale także niezastąpiona przyprawa, która doda smaku i wartości odżywczych do Twoich ulubionych dań.

Koncentrat bulionu warzywnego

Klikając w obrazek dowiesz się w jaki sposób przygotować koncentrat bulionu warzywnego. 

Zalety bulionu warzywnego

  • Uniwersalność: Koncentrat bulionu jest tak wszechstronny, że można go dodać do każdej zupy, sosu lub dania obiadowego. Niezależnie od tego, czy gotujesz zupę krem, gulasz czy risotto, koncentrat ten wzbogaci smak Twojego dania.
  • Zachowane Walory Smakowe: Dzięki starannie dobranym składnikom i procesowi przygotowania w Thermomix, koncentrat ten zachowuje wszystkie walory smakowe warzyw, przypraw i ziół.
  • Odżywcza Wartość: Koncentrat bulionu warzywnego w Thermomix dostarcza cennych składników odżywczych, bez dodatkowych konserwantów i sztucznych barwników.
  • Przechowywanie: To rozwiązanie nie tylko smaczne, ale i praktyczne. Koncentrat można przechowywać w lodówce przez nawet 3 miesiące, co oszczędza czas i zapewnia dostęp do aromatycznego bulionu w każdej chwili.

Jeśli chcesz poznać więcej inspiracji, umówić się na niezobowiązujące kulinarne spotkanie to serdecznie zapraszam do kontaktu 🙂

Pozdrawiam, 
Dorota Smoter, 
Przedstawiciel Handlowy Thermomix
Tel. 791 951 951

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.