Katalog prezentów Thermomix- wybierz osłone noża 2.0 którą otrzymasz w prezencie

Wiosna to czas, w którym wiele osób skupia się na zdrowym odżywianiu i przygotowywaniu pysznych potraw. Jeśli jesteś posiadaczem Thermomix to z pewnością docenisz wartość akcesoriów, które ułatwiają i urozmaicają proces Twojego gotowania. Jednym z nich jest osłona noża miksującego 2.0 z funcją obierania – niezbędny dodatek do Twojego kulinarnego arsenału, który możesz otrzymać w prezencie.

Pewnie zastanawiasz się jak to możliwe?
Wystarczy, że w maju 2023 skutecznie polecisz mnie osobie która będzie zainteresowana nabyciem Thermomix, a ja odwdzięczę się wspaniałym prezentem z katalogu prezentów.

Jeśli chcesz skorzystać z tej wyjątkowej oferty skontaktuj się ze mną, a ja wszystko dokładnie wyjaśnię. Nie ważne czy kupiłeś/aś u mnie Thermomix. Ważne jest tylko czy chcesz otrzymać ode mnie prezent za przekazanie mojego numeru telefonu 791 951 951 osobom zainteresowanym Thermomixem.

Chętnie obdaruję Cię wartościową osłoną wartą 175 zł

Jeśli jednak masz chęć na inny rodzaj prezentu ponieważ posiadasz osłonę 2.0 albo nie jesteś właścicielem Thermomix to… pozostawiam link do wspaniałych akcesoriów kuchennych, które są jakościowe i równie cenne.

Wystarczy, że klikniesz w poniższy link. Strona przekieruje Cię do katalogu prezentów, który obowiązuje w maju 2023

https://heyzine.com/flip-book/c599b49b56.html

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam, Przedstawiciel Handlowy Thermomix 791 951 951

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.