Czy jesteś gotowy na wyjątkowe doświadczenia kulinarno-technologiczne?

Czy jesteś gotowy na wyjątkowe doświadczenia kulinarno-technologiczne? Przygotuj się na poznanie niezrównanego Thermomix, który wypełni Twoją kuchnię magią smaków i łatwością przygotowywania potraw.

W mojej ocenie każdy zasługuje na wyjątkowe narzędzie do gotowania w kuchni.

Thermomix to nie tylko zwykłe urządzenie kuchenne – to nieodłączny towarzysz który spełni potrzeby najbardziej wymagających smakoszy. Z jego pomocą możesz stworzyć prawdziwe arcydzieła kulinarne, eksperymentując z różnorodnymi składnikami, smakami i konsystencjami.

Wyjątkowy Thermomix oferuje innowacyjne funkcje, które zapewnią Ci pełną kontrolę nad procesem gotowania. Możesz: miksować, kroić, siekać, gotować, wyrabiać ciasto, karmelizować i wiele więcej korzystając z jednego bardzo łatwego w obsłudze urządzenia.

Jestem przekonana, że Thermomix sprawi, że Twoje kulinarnie marzenia staną się rzeczywistością. Dzięki Thermomix możesz tworzyć zdrowe smoothie i koktajle, pyszne obiady, aromatyczne zupy, potrawy kuchni świata, świeże pasty i sosy, a także przygotować pyszne desery, które zachwycą Twoje podniebienie i oczarują Twoich bliskich.

Jeśli jesteś gotowy na wyjątkowe doświadczenia kulinarno-technologiczne, to Thermomix jest dla Ciebie. Pozwól, aby wypełnił Twoją kuchnię aromatem pasji i kreatywności.

Aby poznać Thermomix zapraszam Cię na kulinarne spotkanie czyli prezentacje. Podczas spotkania pokaże wszystkie funkcję urządzenia oraz możliwości.

Aby umówić ze mną spotkanie skontaktuj się telefonicznie 791 951 951, wskaż swoje kulinarne potrzeby, a ja dopasuje możliwości Thermomix do Twoich potrzeb.

Pozdrawiam, Dorota Smoter, Przedstawiciel Handlowy Thermomix tel 791 951 951

Udostępnij post

Przedstawiciel Thermomix
Dorota Smoter

Zapraszam na bezpłatną prezentację Thermomixa w Twojej kuchni !

Od grudnia 2022r Thermomixy dostępne od ręki!

X

Kontakt do przedstawiciela THERMOMIX

Czy chcesz sprawdzić we własnej kuchni jak prezentuje się Thermomix?

Umówmy się na bezpłatną prezentację dzięki której będzie możliwy zakup Themomixa. Przyjadę ze swoim urządzeniem oraz z produktami do gotowania.
Podczas niezobowiązującego spotkania razem stworzymy coś pysznego, a ja dodatkowo opowiem Ci i pokażę jakie innowacyjne funkcje posiada VORWERK Thermomix® oraz jak korzystać z aplikacji  Cookidoo®

Jeśli masz pytania dotyczące urządzenia lub akcesoriów dodatkowych chętnie odpowiem i wyjaśnię wszelkie wątpliwości.