Drodzy mieszkańcy Wolbromia i okolic, 

Zapraszam na prezentacje Thermomix Party dzięki której pomogę odkryć magię gotowania z innowacyjnym urządzeniem Thermomix TM6 

Czy jesteś zmęczony spędzaniem godzin w kuchni próbując przygotować posiłki dla rodziny i przyjaciół? Brakuje Ci pomysłów co ugotować? Wkradła się do Twojej kuchni rutyna? A może chcesz czegoś nowego? Jeśli tak, Thermomix jest rozwiązaniem, którego szukałeś!

Thermomix to rewolucyjne urządzenie kuchenne, które upraszcza proces gotowania i przenosi Twoje umiejętności kulinarne na wysoki poziom. Dzięki zaawansowanym funkcjom i możliwościom Thermomix pomaga: 

    • oszczędzać czas, 

    • energię 

    • pieniądze                                 

Sprzęt również umożliwi Tobie przygotowanie zdrowych i smaczne posiłki w błyskawicznym czasie. 

Oto niektóre z zalet korzystania z Thermomixa:

Gotowanie w jednym garnku: 

Dzięki Thermomix możesz gotować, siekać, mieszać, ugniatać, mielić i nie tylko, wszystko w jednym urządzeniu. Eliminuje to potrzebę używania wielu narzędzi kuchennych i oszczędza czas i energię. Thermomix to sprzęt , który zastępuje 20 urządzeń kuchennych 

Zdrowsze odżywianie: 

Thermomix pomaga przygotowywać zdrowsze posiłki, umożliwiając kontrolę składników i wielkości porcji. Możesz także łatwo tworzyć własne sosy, pasty do smarowania i dipy, eliminując potrzebę kupowania w sklepie niezdrowych opcji.

Gotowanie dla wszystkich: 

Thermomix oferuje szeroką gamę przepisów, od szybkich i łatwych posiłków na pracowite wieczory powszednie po dania dla smakoszy na specjalne okazje. Z Thermomixem wszyscy w Twojej rodzinie mogą cieszyć się pysznymi i zdrowymi posiłkami bez względu na ich gusta i potrzeby żywieniowe.

Oszczędność czasu: 

dzięki mocnemu silnikowi i intuicyjnej konstrukcji Thermomix pomaga zaoszczędzić czas w kuchni. Możesz siekać warzywa, zagniatać ciasto, a nawet gotować posiłki w ułamku czasu, jaki zajęłoby to tradycyjnymi narzędziami kuchennymi.

Zapraszam na prezentację Thermomixa na terenie Wolbromia lub okolic podczas której zademonstruje, w jaki sposób to innowacyjne urządzenie może zmienić Twoje doznania kulinarne. Podczas prezentacji będziesz mógł  skosztować pysznych i zdrowych dań przygotowanych z użyciem Thermomixa.

Nie przegap tej okazji i zaproś mnie już dziś do swojej kuchni. Wystarczy, że zadzwonisz i umówisz ze mną dogodny termin! 

Zapraszam 
Dorota Smoter 
Thermomix Wolbrom
Przedstawiciel handlowy Thermomix 

Tel. 791 951 951