Drodzy mieszkańcy Wadowic oraz okolic! 

Jeśli trafiłeś na moją stronę to zapewne jesteś ciekawy urządzenia Thermomix. Jeśli tak, to jest mnie niezmiernie miło ponieważ jestem certyfikowaną przedstawicielką sprzętu Thermomix, która może zaproponować kulinarne spotkanie Thermomix Party oraz odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące urządzenia w Wadowicach i okolicach. 

Poniżej krótko opisze czym charakteryzuje się sprzęt Thermomix TM6 oraz degustacyjna prezentacja Thermomix Party 

Thermomix to kompaktowe i inteligentne urządzenie kuchenne, które oferuje wszechstronność i wygodę dla wszystkich Twoich potrzeb związanych z gotowaniem. Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym kucharzem, czy dopiero zaczynasz przygodę z gotowaniem. 

Podczas kulinarnego spotkania na terenie Wadowic lub okolic będziesz mieć okazję wypróbować nowe przepisy, poznać funkcjonalność sprzętu Thermomix, uruchomić aplikacje Cookidoo, która oferuje szeroką bazę przepisów umieszczonych na cyfrowej platformie. 

Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem Thermomix w Wadowicach lub okolicy- skontaktuj się ze mną telefonicznie Tel. 791 951 951 

Chętnie odpowiem na Twoje pytania, zaproponuje termin prezentacji w Wadowicach lub okolicy oraz z przyjemnością przyjadę pod wskazany adres ze wszystkimi potrzebnymi produktami które wykorzystamy na prezentacji. 

Do zobaczenia 

Przedstawiciel handlowy Thermomix Wadowice 

Dorota Smoter 

Tel. 791 951 951